HAKKIMIZDA


Sizce bu bir limon mu?

Bunun bir limon olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz,
Çünkü bu bir lim ya da daha bilinen ismiyle misket limonu.
Aslında cazibesi en çok, ülkemizde pek yaygın olmamasında.
Diğer yandan, ajanslar arasında turunçgiller familyasından isim seçme modasının bizdeki tezahürü...
Rengi güzel,Melodisi güzel, Kısacası sevdiğimiz birşey.
2008'den beri sektördeki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırıyoruz. Yaptığımız başarılı işlere sürekli yenilerini ekliyoruz.
Seslendirme... Lim Ajans, profesyonel kayıt stüdyosunda radyolara, televizyonlara, firmalara, öncelikle reklam olmak üzere, her türlü seslendirme hizmetini vermektedir.

Web Sitesi... İnternet dünyasında iyi bir yer edinmeniz için tüm enerjimizi ve birikimimizi kullanırız. İşinizi ve hedeflerinizi iyi anlar, sonuca odaklanır, görsel, işlevsel ve dizayn açısından en iyi web sayfalarını çıkartırız. Profesyonel yazılım geliştirme çözümlerimiz sayesinde, web sayfanızı sadece bir kartvizit gibi değil tüm işlerinizi yürütebileceğiniz bir ortam haline dönüştürürüz.

Online Kurumsal Yazılım... Firmanızın, ürünlerinizin müşteriler tarafından değerlendirilmesi, kendi bünyenizde çalışan performansı ve memnuniyeti ya da dünyanın her yerinden işlerinizi yüretebileceğiniz bir sistem yazılımı gibi her türlü konuda, kurumsal çözümlerimizden yararlanın. Ayrıntılı ve grafikli raporlarla, etkili ve verimli monitörizasyon sağlayın. İş hızınızı arttırın, rakiplerinize fark atın

Logo ve Afiş... Şirketlerin isimlerinin, profil veya vizyonlarının temsil edildiği imgelerdir logolar. İlgi çekici, akılda kalıcı ,görünümü eşsiz ve diğer logolardan ayırt edilebilir, şirketin vizyon ve misyonuna uygun, profesyonelliği ön plana çıkaran logo tasarımlarımız tam da size göre. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz tanıtımlar için afiş, kurumsal kimliğinizi yansıtacak dosya, broşür, katalog tasarımları sunuyoruz.

Santral Seslendirmesi... Herhangi bir kurum ya da kuruluşu aradığınızda sizi karşılayan ses kayıtları yine bizim işimizdir. Profesyonel yaklaşımlar ile ihtiyaca en uygun, en iyi sesler seçilerek ve montajlanarak size teslim edilir.

Mağazaiçi Seslendirme... Çarşı, alışveriş merkezi veya mağazanızdaki müşterilerinizi bilgilendiren, mağazadaki indirimleri ve kampanyaları duyuran ya da sizi siz yapan anonsları, mağaza çalışanlarınızla değil, profesyonel seslendirmenlerle yapın.

Jingle... En hoş melodiler, müzisyen kadromuz tarafından profesyonel aşamalardan geçirilerek hazırlanır. Firmanızın ihtiyacı, kimliği ve ilkeleri göz önünde bulundurularak yazılan sözler, sizi en iyi biçimde temsil edecek şekilde bestelenir.

Ayinesı iştir kişinin lafa bakılmaz.

İşte bu sebebtendir ki; sizi bu sayfada fazlaca oyalamadan, çalışmalarımızı incelemeye davet ediyoruz.